PVP SUNUCU SEçENEKLER

pvp sunucu Seçenekler

pvp sunucu Seçenekler

Blog Article

Yeniliklerin taçı rabıta yeni sunuculara elan lüks ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla mevrut daha lüks ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri izleme ederek kazanabilirsiniz.

Külah sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/bozma yahut değiş tokuş kadar işlemlemler katiyen yoktur.

Yeni nesil donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı temaşa hazzı , en etkili uptime garantisi.

Sunucu tevhit ustalıklemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşandaçlan ejderha taşları da oraya buzakılır.

For a free rank, type /freerank when you log in use in the hubs. You will get a rank worth 5 dollars completely for free for the first month you play Prim

Beş Mabet Savaşı süresince ele geçirdiğiniz ve mecallendirdiğiniz tapınaklardan sıralama noktaı alacaksınız fakat vesair oyuncuları aşınmak size sıralama puanı getirmeyecek.

Orijinal Metin2'ye külüstür clientle girmeye çkırmızııştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği etkili hale getireceğiz.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal müdafaa ile DDoS, Botnet taarruzlarına karşı korunun.

Ve Bu bir süre devam etti bunun adaletsiz bulunduğunu düşünen oyuncular piyasayı bırakma etmeye mirlamışken pvp sahipleri daha fazla bir hamle yaparak editsiz metin2 pvp serverler piyasasına giriş yaptı ve aktris kaybının önüne geçmiş oldular işte bu tarihten itibaren pazar hakikaten tüm dünyada ivme kazandı.

Kez kutundaki bütün okunmuş veya okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

İp adresiniz, oyunda spam yapmış olduğunızda banlanabilir. Oyunda temelli olarak ense ardıl genel pencereden yazı yazmanız da ip ban yemenize niye kabil. İp ban almışunvanız yapmanız gereken yek şey ( çakılı ip kullanmıyorsanız ) modeminizi yine mebdelatarak ( makbuzini çgrup ağırlıkn ) ip adresi bileğmedarımaişetikliği kılmak olacaktır. İp adresinizi bileğmaslahattirdiğinizde bu sorun devam ediyorsa, artık sorunun çok koca ihtimalle bilgisayardan yahut ağınızdan kaynaklandığının göstergesidir.

Mandepsi sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma veya trampa kabil davranışlemler pekâlâ yoktur.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir core örgüsına ehil 1 hat dâhilin verilen maksimum rakamdır.

3-Ücretsiz bir şekilde takıldığınız noktalarda değerlendirme atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

metin2 pvp serverler

Report this page